Náš chov

 

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu štěňat. Velmi dbáme na kvalitu a zdraví chovných jedinců i jejich potomků. Chovu věnujeme maximální starostlivost, optimální podmínky jako prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí. Našim svěřencům věnujeme veškerý svůj čas, mláďata od nás odcházejí plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech.

Štěňátka - zde se dozvíte více informací o našich vrzích

 

Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda je Vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka správné, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s Vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s Vámi

Správný chovatel se o své odchovy, i po předání štěňat do nových rodin, i nadále zajímá a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u Vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Kvalita našich odchovů a spokojenost jejich majitelů, je pro nás na prvním místě.